KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11919043
nr 1191 9043
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, 80/200, Salome. Motivet: 44x35
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 21:03:49
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr